O FIRMIE


WWW: https://wecreo.com
Telefon: 664 113 911
Adres: al. Jana Pawła II 27
Kod pocztowy: 00-867
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przedsiębiorstwa pragnące dokształcać swoją kadrę, nie wydając przy tym kroci, powinny zainteresować się ofertą stołecznej firmy tworzącej rozmaite, cyfrowe narzędzia edukacyjne. Z jej usług korzystają nie tylko polscy, ale też zagraniczni klienci, ceniący sobie terminowość, jasne warunki współpracy i kreatywność jej kadry. Wszystkie oferowane rozwiązania można znaleźć na stronie wecreo.com, gdzie dostępne są także różne formy kontaktu.

Pośród dostępnych tam, stworzonych przez specjalistów tej firmy produktów, są funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze platformy e-learningowe, które idealnie sprawdzą się w firmach dowolnej branży. Dzięki zakupieniu takiego rozwiązania, nie trzeba będzie korzystać z usług zewnętrznych placówek szkoleniowych. Wystarczy tylko stworzyć odpowiedni do potrzeb kurs, czym także mogą zająć się wspomniani specjaliści. Zainteresowane ofertą przedsiębiorstwa mogą wybrać zakres materiału i czas trwania kursu, a platforma dokona reszty, nie tylko ucząc, ale też bawiąc uczestników.

Data dodania: 25-08-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Fabeton

Producent nowoczesnych zbiorników na szambo oferuje swoim klientom niedrogie i solidne produkty, które skutecznie spe� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

DAGA 33 Daniel Gawiński

Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i wideo wcale nie musi być bardzo drogi. Wystarczy zapoznać się z ofertą zam [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Chotomów

Zuma Travel Paweł Nowakowski

Wypożyczalnia busów zapewnia szeroką flotę transportową. Dostępne są w niej pojazdy przeznaczone do przewożenia [..]
Więcej>