O FIRMIE


WWW: https://rainbowsystem.com.pl/
Telefon: (22) 833 76 25
Adres: Samuela Twardowskiego 11
Kod pocztowy: 01-643
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W ofercie autoryzowanych przedstawicieli Rainbow System Polska znajdują się rozmaite modele odkurzaczy wykorzystujących filtrację wodną. Jest to ekologiczny oraz oszczędny sposób czyszczenia domów, jako że nie wymaga on zastosowania  tradycyjnych worków. Proces czyszczenia polega na filtracji powietrza przez specjalny pojemnik zawierający wodę oraz ewentualnie olejki zapachowe. Wszystkie zanieczyszczenia, w tym kurz, pyłki i inne alergeny, zostają zatrzymane w komorze. Odkurzacz wodnyypiorący stanowi świetne rozwiązanie dla alergików.

Odkurzacze od tego producenta są znane ze swojej trwałej konstrukcji. Wykonuje się je z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich długą żywotność. Funkcje odkurzaczy różnią się w zależności od konkretnego modelu. Przed zakupem zaleca się zapoznanie z informacjami dotyczącymi wybranego sprzętu, aby wybrać model dostosowany do swoich potrzeb. W razie wątpliwości wystarczy skontaktować się z przedstawicielami danego punktu sprzedaży, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Data dodania: 12-07-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Fabeton

Producent nowoczesnych zbiorników na szambo oferuje swoim klientom niedrogie i solidne produkty, które skutecznie spe� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

DAGA 33 Daniel Gawiński

Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i wideo wcale nie musi być bardzo drogi. Wystarczy zapoznać się z ofertą zam [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Chotomów

Zuma Travel Paweł Nowakowski

Wypożyczalnia busów zapewnia szeroką flotę transportową. Dostępne są w niej pojazdy przeznaczone do przewożenia [..]
Więcej>