O FIRMIE


WWW: https://prysznicowe.pl
Telefon: 663404060
Adres: Południowa 60a
Kod pocztowy: 63-400
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Sklep online, mający swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Biskupa Wincentego Kadłubka 1d/3, zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową. Obejmuje ona szeroki wybór produktów niezbędnych do aranżacji i wykończenia każdej łazienki, także przeznaczonej do użytku publicznego. 

Dostępna na stronie prysznicowe.pl lista asortymentowa jest na bieżąco uzupełniana o nowości pochodzące od uznanych na rynku producentów. Dostawca poleca też strefę promocji. Proponowane tam sztuki można nabyć w niższej cenie, nie tracąc na jakości. 

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się pisuary i umywalki nierdzewne. Realizator zapewnia, że są to produkty o podwyższonej wytrzymałości, łatwe do utrzymania w czystości. Większość modeli jest również dostępna od ręki, z natychmiastową dostawą.

Data dodania: 11-06-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Komorniki

PROFESSIONAL Ł. JASZEWSKI P. KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNA

Kiedy potrzebny jest niezawodny dostawca elementów wykończenia wnętrz, w tym przede wszystkim podłóg, warto postawi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

MONDI sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo to jest agencją pracy stałej oraz tymczasowej. Na stronie internetowej mondi-polska.pl można znale� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

AR-FIZ

Specjaliści z Ar-Fiz wykonują masaże kierowane do zawodowych sportowców chcących uchronić się przed kontuzjami i [..]
Więcej>