O FIRMIE


WWW: https://sollares.pl
Telefon: 793333080
Adres: Warszawska 22A
Kod pocztowy: 05-500
Miejscowość: Piaseczno


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Dzięki internetowemu kursowi języka włoskiego można zyskać umiejętności oraz wiedzę, które są przydatne na co dzień, na przykład w pracy, ale też okazjonalnie, chociażby w trakcie podróży. Na sollares.pl można dowiedzieć się więcej o tego rodzaju ofercie. Zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych, doświadczonych, dysponujących odpowiednimi kompetencjami lektorów. To gwarancja skutecznej nauki oraz odpowiedniej metody przekazywania wiadomości.

Firma dysponuje własną metodyką, która została sprawdzona przez wielu kursantów. Główny nacisk stawia się na mówienie, dzięki czemu w krótkim czasie można zdobyć oczekiwane umiejętności i próbować porozumiewać się w języku, w tym przypadku włoskim. Lekcje online odbywają się o dopasowanych porach w grupach liczących kilka osób. Oczywiście można się zdecydować na zajęcia indywidualne lub w parach. Eksperci zapewniają możliwość nauki na różnych poziomach zaawansowania, dlatego coś dla siebie znajdą i osoby początkujące, i chętni dysponujący już podstawami.

Data dodania: 26-04-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Fabeton

Producent nowoczesnych zbiorników na szambo oferuje swoim klientom niedrogie i solidne produkty, które skutecznie spe� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

DAGA 33 Daniel Gawiński

Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i wideo wcale nie musi być bardzo drogi. Wystarczy zapoznać się z ofertą zam [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Chotomów

Zuma Travel Paweł Nowakowski

Wypożyczalnia busów zapewnia szeroką flotę transportową. Dostępne są w niej pojazdy przeznaczone do przewożenia [..]
Więcej>