O FIRMIE


WWW: https://www.mindshower.pl/
Telefon:
Adres: Wiktorka 91B
Kod pocztowy: 02-582
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Osoby niemające czasu na czytanie książek, a chcące sięgać po wartościowe publikacje, nie tylko ciekawe, ale też pomocne w życiu, mogą skorzystać z usług wirtualnej biblioteki MindShower. Jest to bardzo ciekawa propozycja, ponieważ na jej wirtualnych półkach można znaleźć nie klasyczne książki czy kryminały, a publikacje na temat przede wszystkim samorozwoju. Są to różnego rodzaju poradniki, których celem jest pomoc w zmianie życia na lepsze.

W ofercie można przy tym znaleźć e-booki, jak i audiobooki. Są to w dodatku tzw. esencje książek, czyli nagrania stworzone przez pracowników firmy po przeczytaniu przez nich danej publikacji. Chodzi o to, by wyciągnąć z książki najważniejszą treść - jasne jest, że wszystkie są pisane z licznymi odwołaniami czy zastosowaniem tematów pobocznych, przez co czasem są obszerne, podczas gdy to, co najważniejsze, nie zajmuje wiele miejsca. Dzięki tej ofercie oszczędza się czas, a jednocześnie poznaje najlepsze książki motywacyjne, które mogą realnie pomóc.

Data dodania: 21-03-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Fabeton

Producent nowoczesnych zbiorników na szambo oferuje swoim klientom niedrogie i solidne produkty, które skutecznie spe� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

DAGA 33 Daniel Gawiński

Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i wideo wcale nie musi być bardzo drogi. Wystarczy zapoznać się z ofertą zam [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Chotomów

Zuma Travel Paweł Nowakowski

Wypożyczalnia busów zapewnia szeroką flotę transportową. Dostępne są w niej pojazdy przeznaczone do przewożenia [..]
Więcej>