O FIRMIE


WWW: https://madrala.edu.pl/
Telefon: +48 575 808 550
Adres: Jana III Sobieskiego 103
Kod pocztowy: 60-688
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.



Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Opis Firmy

Zapisanie dziecka to tego niepublicznego przedszkola jest możliwe w ciągu całego roku szkolnego. W tym celu zawsze należy kontaktować się z dyrekcją placówki, która omawia z rodzicem wszystkie istotne szczegóły, takie jak warunki przyjęcia, wysokość czesnego, czy też oferta edukacyjna.

Trzeba podkreślić, iż przedszkole anglojęzyczne w Poznaniu dużą wagę przywiązuje do nauki języka angielskiego. Aby maluchy miały możliwość szybkiego przyswajania nowych słów, zajęcia z tego przedmiotu prowadzone są codziennie.

Nowocześnie wyposażone sale pozwalają dzieciom czuć się komfortowo. Zabawki i sprzęty dobierane są tak, by rozwój kilkulatków miał szansę przebiegać w sposób harmonijny.

Rodzice zainteresowani ofertą tego miejsca wiele praktycznych szczegółów znajdą pod adresem internetowym madrala.edu.pl.

Data dodania: 24-03-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Komorniki

PROFESSIONAL Ł. JASZEWSKI P. KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNA

Kiedy potrzebny jest niezawodny dostawca elementów wykończenia wnętrz, w tym przede wszystkim podłóg, warto postawi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

MONDI sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo to jest agencją pracy stałej oraz tymczasowej. Na stronie internetowej mondi-polska.pl można znale� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

AR-FIZ

Specjaliści z Ar-Fiz wykonują masaże kierowane do zawodowych sportowców chcących uchronić się przed kontuzjami i [..]
Więcej>