O FIRMIE


WWW: https://szwajcariazdrowie.ch/
Telefon: +41 795 348 397
Adres: Gotthardmatte 34
Kod pocztowy: 64-67
Miejscowość: Schattdorf


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Specjalistka ds. rynku helweckich firm asekuracyjnych udziela porad i wsparcia klientom, którzy są zainteresowani wyborem najkorzystniejszej w ich osobistej sytuacji oferty ubezpieczeniowej spośród licznych propozycji dostępnych na rynku. Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska to firma, z której usług skorzystało do tej pory wielu obywateli polskich mieszkających w kantonach tworzących alpejskie państwo. Dzięki wsparciu polskojęzycznego doradcy czują się oni pewniej i bezpieczniej w kraju, z którego systemem prawnym wielu z nich musi się dopiero oswajać. 

Bezpłatne konsultacje obejmują pierwsze ubezpieczenia w Szwajcarii, analizę aktualnych polis asekuracyjnych, poprawę ubezpieczeń i optymalizację ich kosztów. Ze strony internetowej doradcy klienci dowiedzą się również, w jaki sposób wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i jak działa EKUZ w Szwajcarii. Warto przy tym pamiętać, że nie zapewnia ona dostępu do usług, jakie nie są konieczne, np. badań profilaktycznych.

 

Data dodania: 27-12-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Somerset, NJ

J&M Global Enterprise LLC

Omawiany sklep internetowy łączy wygodę zakupów internetowych z szerokim asortymentem i bezpieczeństwem sprzedawany [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Winoklejki

Personalizowane i przyjazne cenowo rozwiązania, które można z powodzeniem użyć podczas poszukiwań nietuzinkowego p [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Market Drayton

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited

Konsumenci zainteresowani wzmocnieniem swojej odporności mogą zapoznać się z najnowszą ofertą firmy STELLAR PRO LT [..]
Więcej>