O FIRMIE


WWW: https://plugbox.eu/
Telefon: 795359785
Adres: Jana Henryka Dąbrowskiego 77a
Kod pocztowy: 60-529
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Specjalizacją firmy przedstawionej na stronie internetowej pod adresem plugbox.eu jest sprzedaż ładowarek do aut z napędem na prąd. Producent zapewnia innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest szybkie i bezpieczne ładowanie samochodów. Urządzenia wyposażone są w zabezpieczenia odgromowe, nadprądowe, wyłącznik różnicowo-prądowy oraz licznik energii. Montuje się na specjalistycznym słupie lub ścianie budynku.

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Spotykane są na przykład na publicznych parkingach. Użytkownicy doceniają możliwość płatności kartą lub online. Nowoczesne ładowarki łączą się z aplikacją mobilną oraz mają przejrzysty interfejs.

Inwestorzy mogą dostosować stację do swoich potrzeb, decydując się na nadrukowanie logo, dowolną wersję kolorystyczną oraz dołączenie do zestawu przewodów i wtyczek. Urządzenia wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia. Pracują w temperaturze od -30 do 50 stopni Celsjusza, dzięki czemu dobrze sprawdzają się latem i zimą.

Data dodania: 27-12-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Komorniki

PROFESSIONAL Ł. JASZEWSKI P. KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNA

Kiedy potrzebny jest niezawodny dostawca elementów wykończenia wnętrz, w tym przede wszystkim podłóg, warto postawi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

MONDI sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo to jest agencją pracy stałej oraz tymczasowej. Na stronie internetowej mondi-polska.pl można znale� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

AR-FIZ

Specjaliści z Ar-Fiz wykonują masaże kierowane do zawodowych sportowców chcących uchronić się przed kontuzjami i [..]
Więcej>