O FIRMIE


WWW: https://poraj.com/
Telefon: 61 843 21 00
Adres: J. Słowackiego 31/33
Kod pocztowy: 60-824
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Kancelaria Poraj specjalizuje się w sprawach dotyczących własności przemysłowej oraz praw autorskich. Właściciele firm, którzy chcą zarejestrować swój własny wzór przemysłowy, mogą zgłosić się po wsparcie właśnie do prawników  zatrudnionych w tym miejscu.

W przypadku chęci podjęcia współpracy z kancelarią, pierwszym krokiem powinna być rozmowa z prawnikiem. Następnie konieczne będzie przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów (całością zajmą się fachowcy i wskażą, co jest potrzebne). Potrzebne jest także złożenie odpowiedniej dokumentacji w urzędzie. 

Osoby, które mają pytania bądź wątpliwości, mogą umówić się na spotkanie z prawnikiem, w trakcie którego omówione zostaną wszystkie istotne kwestie. Taka porada jest niezobowiązująca. Klienci mają możliwość zrezygnowania z dalszych działań w dowolnym momencie.

Data dodania: 17-10-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Komorniki

PROFESSIONAL Ł. JASZEWSKI P. KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNA

Kiedy potrzebny jest niezawodny dostawca elementów wykończenia wnętrz, w tym przede wszystkim podłóg, warto postawi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

MONDI sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo to jest agencją pracy stałej oraz tymczasowej. Na stronie internetowej mondi-polska.pl można znale� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

AR-FIZ

Specjaliści z Ar-Fiz wykonują masaże kierowane do zawodowych sportowców chcących uchronić się przed kontuzjami i [..]
Więcej>