O FIRMIE


WWW: https://www.limba.com.pl/
Telefon: +48 32 677 16 92
Adres: Górnośląska 11
Kod pocztowy: 42-480
Miejscowość: Poręba


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Za sprawą firmy LIMBA spore grono klientów biznesowych ma szansę kupić wysokiej klasy umeblowanie odpowiednie dla rozmaitych obiektów. Należy wskazać wśród nich hostele, pensjonaty czy hotele, jednakże na tym wachlarz opcji wcale się nie kończy. Warto podkreślić, że na życzenie zainteresowanych przedsiębiorstwo przygotuje z myślą o swoich klientach trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne rozwiązania – cechuje je przy tym nienaganna estetyka. Dlatego sprzęty te sprawdzą się doskonale w salach sprzedażowych, jak również w lokalach usługowych.

Gdy potrzebne są funkcjonalne meble sklepowe, ten producent dysponuje szerokimi zasobami. Przede wszystkim może on realizować zlecenia zgodnie z indywidualnymi preferencjami kupujących. Konieczne jest tylko wskazanie swoich oczekiwań, w tym chociażby konkretnych kolorów czy gatunków materiałów. Efektem będzie umeblowanie dostosowane do warunków panujących w danym punkcie handlowym. Zainteresowani mogą liczyć na sprawną realizację w każdym wariancie.

Data dodania: 29-09-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lubliniec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Doświadczone przedsiębiorstwo Greenhouse Service oferuje ciekawe rozwiązania w zakresie aranżacji tarasów, ale na t [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Tychy

P.U.H. Import-Export "TRUCK"

Do sklepu motoryzacyjnego truck-tychy.pl zgłaszają się serwisanci poszukujący wysokiej jakości części. Sprzedawc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Częstochowa

Salon mebli MAKAO

Dokonując wyboru mebli nie powinieneś ominąć oferty, przygotowanej przez Makao specjalnie z myślą o koneserach� [..]
Więcej>