O FIRMIE


WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/
Telefon: 721 70 70 70
Adres: Ługowiska 1
Kod pocztowy: 87-850
Miejscowość: Choceń


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Terapia w ośrodku leczenia uzależnień może mieć formę stacjonarną lub ambulatoryjną. Mogą z niej skorzystać osoby, które z powodu nałogu straciły kontrolę nad własnym życiem.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza proponuje odwyk narkotykowy. Klinika zapewnia opiekę lekarską. Osoba uzależniona może liczyć na wsparcie psychoterapeuty.

Podstawą leczenia jest detoks narkotykowy. Obejmuje on kilka etapów, w tym oczyszczenie organizmu z toksyn, a także leczenie farmakologiczne. Ważnym etapem wychodzenia z nałogu jest korzystanie z opieki terapeutycznej. Odtrucie odbywa się pod kontrolą specjalistów, dlatego jest bezpieczne. Klinika zapewnia klientom odpowiednie warunki, aby wyjście z nałogu odbywało się w poczuciu komfortu. Cena za pobyt w ośrodku odwykowym obejmuje nie tylko wyżywienie i pokój, ale również szereg rozrywek, w tym m.in.: siłownię, saunę, bilard oraz tenis stołowy. Osoby przebywające w klinice mogą korzystać z boiska do siatkówki, rowerów turystycznych i pomostu do wędkowania.

Data dodania: 18-09-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Rypin

Rejs Sp. z o.o.

Wielu producentów mebli zamawia prowadnice do szuflad ze strony e-rejs.eu. Znajdują się na niej modele kulkowe spotyk [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Choceń

Klinika dla młodzieży Oaza

Stronę terapiemlodziezy-oaza.pl prowadzi klinika odwykowa, przyjmująca osoby, które ukończyły 14. rok życia. Zagl� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Toruń

MANDALLIN NAHAJOWSCY SP. J.

Skrzynie i kufry oferowane w sklepie internetowym z meblami mają wszechstronne zastosowanie. Można w nich przechowywa� [..]
Więcej>